KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Phoebe Brighton Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Phoebe Brighton Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Phoebe Brighton Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Phoebe Brighton Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Phoebe Brighton Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Phoebe Brighton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Phoebe Brighton
Phoebe Brighton


Hozzászólások száma :
7
Join date :
2020. Apr. 13.
Tartózkodási hely :
London
Phoebe Brighton Empty
Tárgy: Phoebe Brighton   Hétf. Ápr. 13, 2020 1:49 am



Phoebe Brighton

Titulus, ha van
nev
Phoebe Brighton
becenév
Phoe
kor
28
csoport
Bűnöző
Típus
Saját
családi állapot
Egyedülálló
play by
Nina Dobrev

Sietősen kapkodom a talpam a hűvös járólapon, mely halk neszt hallat. Igyekszem úgy lépkedni, hogy ne a sarkammal dübörögjek, mert akkor talán valaki meghall. Az egyik kezemben magassarkú cipőmet tartom, míg a másikkal feljebb tartom hosszú ruhámat. A háttérben egyetlen hangot hallok, mégpedig az aukció vezetőjét.
-5 millió először...másodszor...elkelt... -hallatszik a távolban, majd egy hangos koppanás. Nos, én is erre az aukcióra jöttem, de én egészen más szempontból közelítem meg. Egy ajtóhoz lépek, és hallgatózok. Nem hallok bent senkit, ezért benyitok. Ha mégis lett volna bent valaki, akkor is ki tudtam volna húzni magam valahogy, tudván, hogy általában férfiak szoktak felügyelni a drága holmikért, amiket aukcióra bocsátanak. A férfiakkal pedig egyszerű bánni: néhány szép szó, egy buja mosoly, és máris egy nő lábai előtt hevernek.
Ezt anyámtól tanultam. Azt mondta, apámat is így vette le a lábáról, és egészen életük végéig együtt is maradtak. Apámnak voltak piszkos ügyei, -gondolom, ez valami családi vonás lehet nálunk,- és ennek anyám is megitta a levét. A rendőrség azonban nem talált semmit, még csak a holt testüket sem találták meg.
Kénytelen voltam én a kezembe venni az irányítást. Meg akarom találni a szüleim gyilkosait, és biztos vagyok abban, hogy nem járok messze.
Azonban nem mehetek el amellett a tény mellett sem, hogy túlságosan is csábít a pénz szaga. Legegyszerűbben pedig úgy jutok hozzá, ha nem mindig a legális utat választom...
A szobában több letakart dolog is van, de tudom jól, hogy nem vihetem magammal mindet, és magammal viszek egy kisebb képet, és azzal indulok el. Nem akarok feltűnést kelteni, ezért csak csendesen kiosonok a szobából, és befordulok az egyik folyosón a kijárat felé. Éppen abban a pillanatban, amikor az aukción résztvevő emberek tömege is a kijárati ajtó felé tart. A lábamra csúsztatom magassarkúm, és a kiáramló tömeggel kijutok...

Vissza az elejére Go down
Liana Smith
Liana Smith


Hozzászólások száma :
32
Join date :
2020. Apr. 12.
Tartózkodási hely :
City of London
Phoebe Brighton Empty
Tárgy: Re: Phoebe Brighton   Hétf. Ápr. 13, 2020 7:54 pm



Elfogadva!


Üdv, Pheobe!
Be kell vallanom, hogy meglepett, miszerint első bűnözőnk, nem más, mint egy hölgy. Nem is akármilyen. Csinos és nagyon is okos. Halálos kombó.
Sajnálom, ami a szüleiddel történt, és nagyon remélem, hogy megtalálod azt, aki ezt tette velük, addig s használd ki mindazt, amit neked tanítottak!
Nincs is mád dolgod, mint lefoglalni csinos pofid, és már mehetsz is a játéktérre. Bizonyára találsz pár kizsebelendő embert köztünk. Wink

Érezd jól magad Londonban!

avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Phoebe Brighton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Bűnözők-