KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Robert James Wayne Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Robert James Wayne Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Robert James Wayne Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Robert James Wayne Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Robert James Wayne Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Robert James Wayne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Robert J. Wayne
Robert J. Wayne


Hozzászólások száma :
6
Join date :
2020. May. 10.
Tartózkodási hely :
London
Robert James Wayne Empty
Tárgy: Robert James Wayne   Vas. Május 10, 2020 9:46 pm



Robert Wayne

   
Titulus, ha van
nev
Robert James Wayne
   
becenév
Rob, Wayne
   
kor
33
   
csoport
Civil/Bűnöző
   
Típus
Saját
   
családi állapot
Egyedülálló
   
play by
Tom Hardy
   

   London. Mindenki erről a városról áhítozik, de mi lehet annyira vonzó benne? A szürke utcák tele épületekkel, melyekben semmi természetesség nincs? A korrupció, amely még a legkisebb dolgokban is benne van? Vagy talán a csatorna bűzétől szennyezett sikátorok szépsége? Ezt az átlagos emberek nem is sejtik. Viszont aki egy kicsit is benne van az éjszaki világban, illetve az úgynevezett alvilági dolgokban, az megérti, amiről beszélek.
-Milyen szolgáltatásunkat szeretné igénybe venni, Mr Hamilton? -kérdezte a pult mögött álló harmincas éveiben járó japán nő az álnevemen szólítva. Ébenfekete haját tekintélyt parancsoló szoros kontyba kötötte. Szemei füstösek, ajkai aprók, de húsosak, amely a cseresznye színű szájfénytől még kívánatosabb. A barackvirág színű kimonó, amit visel, elég sokmindent eltakar, de egyébként csinos a megjelenése.
-Thai masszázst kérek. -válaszolok azonnal, és a nő pötyögni kezd valamit a gépén, és én eközben körbe nézek, pedig többször is jártam itt. A fehér festékkel kikent téglalap alakú helységben nem sok minden található. Csak a fal mentén két kopott téglavörös bőrkanapé, amelyek egymás felé fordítva éppen üresen konganak, ám kissé megviseltnek látszanak. Közöttük mahagóni fából készült ovális alakú dohányzóasztal, habár a kis térségben tilos dohányozni. A helység másik oldalán levő polcokon füstölők vannak, ám nem mindegyik van meggyújtva. Leginkább egy masszázs szalon hangulatát vélik szolgálni, és csak díszként tetszelegnek, de azért a cseresznye illatát tisztán érzem a levegőben. Emellett a hangulatos helység mellett kirívó a modern technológia, amely mindenkinek azonnal feltűnik a pulton álló monitor képében, amely a vendégek felé fordulva adja meg a választás lehetőségét.
-Tudja már, hogy melyik hölgyet választja? -kérdezi csábító mosollyal a pult mögött álló nő, és a kijelzőn megjelennek az éppen szabad, vagyis a nem vendéggel dolgozó nők sokasága. Legalább tíz-tizenöt nő közül lehet válogatni, és az érintőképernyőn rábökök az egyikre.
-Persze, már meg is van.
-Úgy tűnik, Octavia nagy kedvence. Mindig őt választja. -mosolyog a nő, majd beinvitál egy vörös függöny mögötti folyosóra. Több szoba is húzódik egymás mellett, de én csak egy bizonyosba tartok. A tizedik szobában lágy dallam szól, és kelemes aromájú füst lengi körül a levegőt.
-Köszönöm. -fordulok hátra, mire a nő csak becsukja az ajtót. Ebben a szobában ugyan nincs természetes fény, mégis kellemesen nyugtatja a szememet a félhomály. A fali szőnyegek, és a dekorációként szolgáló lámpások, és párnák az arab kultúrába csöppentenek. Középen masszázs ágy helyezkedik el,de tudom, hogy ez csak álca. Az az ágy csak a rendőrségnek szól, hogy azt gondolják, semmilyen illegális dolog nem zajlik itt. Én azonban tovább megyek, és benyitok a következő szobába, ahol azonnal szembetűnik a rácsozott ablak előtt álló lenge ruhába öltözött, hosszú hajú hölgy sziluettje. A egyetlen dolog, ami a szobában elhelyezkedik, egy hatalmas franciaágy vörös huzattal. Ezen kívül csak az ablak két oldalához húzott vörös színű függönyök adnak némi dekorációt a helynek.
Mélyen beszívom a levegőt, és egy pillanatig megtörten nézek a nőre, aki még mindig nem fordult felém. De tartanom kell magam, hiszen ez a dolgom.
-O.
Csak a becenevét vagyok képes kimondani, és csak erre az egyetlen hangra fordul felém. Arcára kiül a boldog meglepettség, ahogy rám szegezi a tekintetét. Boldog, de komor. Ellentétes érzelmek, mégis az arcán mindkettőt megtalálom.
-Robby. -ugrik a nyakamba, és én szorosan átölelem. Csak ő hívhat Robby-nak. Más szájából hallva nem lesz jó kedvem, de ezt mindenki a környezetemben jól tudja. -Azt hittem, már megint valami idióta jött.
Szomorkás félmosolyt küldök felé,de nem akarom elrontani a kedvét, így csak megjegyzem:
-Nem tévedtél sokat.
Erre halk kuncogással válaszol, és nekem máris jobb lesz a kedvem.
-Bolond vagy. -boxol játékosan a vállamba, majd csípőre teszi a kezeit. -És egyébként miért jöttél?
-Nem látogathatlak meg?
-Hát...tudod, hogy ez kockázatos. Itt nem kérdezik a vezetéknevemet, de ha nagyon akarnák, kideríthetnék, hogy a bátyám vagy. Téged is lebuktathatnak. -suttogta a fülemhez hajolva, hogy még véletlenül se hallja senki.
-Tudom. De jó híreim vannak. -egy apró félmosolyt küldök felé, és szinte látom, ahogy húgomnak felcsillannak a szemei. -Hamarosan már nem kell ezt csinálnod. Új életet fogunk kezdeni, és kihozlak innen.
-De mégis mit akarsz tenni? Ugye nem akarsz megint autókat lopni, és illegális autóversenyeken indulni? -kérdezi O, mire én csak rásandítok, és ő már egy pillantásomból sejti, hogy mire készülök. -Ne, ezt nem teheted. Tudod, mi történt legutóbb... Meggyilkolták Pete-et.
-Tudom, O. De nem tehetek mást. Ha megnyerem a versenyeket, akkor már nem kell ezt csinálnod... soha többé. És sajnálom, hogy belekeveredtél ebbe, de jóvá teszem... -szemeimben valami őrült fény lobbant. Ezt Octavia is láthatta, mert aggodalommal teli tekintettel megölelt...

Jellemzés:
Elővigyázatos
Tudja, hogy mit akar
Sportos, és erős
Mindent megtenne a hugáért
Távolságtartó
Okos
Sokszor magabiztosságot sugall
Néha flegma
Konok, makacs

Egyéb tudnivalók:
Robert "visszaesőnek" számít az illegális autóversenyzés terén. Amikor először belekezdett, egy verseny alkalmával Pete-nek ütköztek, ami után nekivágódott a szalagkorlátnak, és azt átszakítva leesett a hídról. A rendőrség Robert-re akarta kenni az ügyet, mert a verseny szervezője lefizette őket. A börtön évek alatt a versenyt szervező férfi egyszer meglátogatta őt, és elmondta, hogy a hugát, Octavia-t arra kényszerítette, hogy az illegális thai masszázs szalonjában dolgozzon, ám nem csak masszírozni kell a vendégeket. Miután Robert jó magaviselettel szabadul a börtönből, többször is meglátogatja Octavia-t, de nem tud neki segíteni egészen addig, míg az autószerelő műhelyben, (ahol Rob dolgozik,) a versenyek szervezője meg nem keresi egy ajánlattal. Tudja, hogy Robert nagyon sok versenyt megnyert már, és nem akar többé pénzt veszíteni, ezért megzsarolja őt, hogy ezentúl neki kell dolgoznia, és megnyerni a versenyeket, illetve kocsikat lopnia, cserébe a húgát, Octavia-t kiválthatja a masszázs szalonból.

   

   
Vissza az elejére Go down
Liana Smith
Liana Smith


Hozzászólások száma :
32
Join date :
2020. Apr. 12.
Tartózkodási hely :
City of London
Robert James Wayne Empty
Tárgy: Re: Robert James Wayne   Hétf. Május 11, 2020 8:42 am



Elfogadva!


Üdv, Robert!
Látom, neked sem lehetett felhőtlen gyerekkorod. Remélem, hamar kijuttok ebből a kalamajkából és rendeződik minden körülöttetek, viszont jól tudom, hogy egy ilyen helyzetből nem egyszerű kikeveredni. Mindazonáltal, én reménykedem benne, hogy neketek sikerül és húgod is biztonságban lehet a továbbiakban.
Foglald le, kérlek az arcod és már mehetsz is a játéktérre!

Érezd jól magad Londonban!

avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Robert James Wayne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Octavia Wayne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Bűnözők-