KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Yang Ri Na Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Yang Ri Na Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Yang Ri Na Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Yang Ri Na Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Yang Ri Na Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Yang Ri Na

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yang Ri Na
Yang Ri Na


Hozzászólások száma :
3
Join date :
2020. Apr. 14.
Age :
23
Tartózkodási hely :
London
Yang Ri Na Empty
Tárgy: Yang Ri Na   Kedd Ápr. 14, 2020 11:58 am



Yang Ri Na

Titulus, ha van
nev
Yang Ri Na (angol: Lina Yang)
becenév
Riri, Lina
kor
19
csoport
tanuló
Típus
saját
családi állapot
elvált single
play by
Kang Seul Gi

*videó feltöltése: 13 óra maradt*
Pislogok kettőt a számon, ami a monitoromon megjelenik, majd egy anyád kíséretében elindítom a filmet, amit napok óta kinéztem magamnak.
*videó feltöltése: befejeződött*
Sziasztok, üdvözlök mindenkit innen a londoni reptérről! Ahogy ígértem részletes beszámolót tartok a hétvégi, magyar Mondocon-ról, ahova vendégelőadóként hívtak. Összesen egy hetet leszek Budapesten, ezalatt pár nevezetességet is meglátogatunk, megkóstoljuk a magyar ételeket, italokat, elmegyünk szórakozni, szóval a Con mellett, egyféle vlogot is láthattok. Ha mindez érdekel, tartsatok velem! – ezzel a kijelentéssel át is adom barátnőm számára a kamerámat, hogy a becsekkolásról is legyen egy rövidek részlet. Számomra különleges helyet foglal el mind az itteni, mind az összes többi reptér, ahol már jártam. Imádok repülni, fent lenni a levegőben, és az ablak melletti helyért, akár többet is képes vagyok kiadni, tehát nem a turista osztályra ülni, ha úgy hozza a sors. Alig másfél órás az út, azalatt mindketten zenét hallgatunk, én olvasok mellé az országról, ahová tartunk. Reggeli géppel megyünk, így aznap a Budai vár, valamint a Hősök tere kerül az első videóba.
És akkor itt vagyunk Magyarország egyik, pontosabban legnépszerűbb animés, gamer, multikulti programján, amit évente négyszer rendeznek meg. Éppen tombol a nyár, ezért egy lengébb cosplay-ben vagyok itt, de mindkét napra mást hoztam, remélem a holnapi is tetszeni fog nektek. Az előadásom délután háromkor kezdődik, addig let’s go, nézzünk szét! – szeretem ezt a fajta hírnevet, mikor odajönnek, és fényképet, valamint autogramot kérnek. Ez most sincs másképp, legalább száz beállított képpel gazdagodnak a rajongóim, vagy a cosplayem/karakterem imádói.
Az elején, mikor a videózást kezdtem, nagyon izgatott voltam, akkor is, ha csak egy kamerán keresztül láttak az emberek. Mai napra, ezzel nincs problémám, most is mosolyogva lépek a színpadra, sőt egy-két magyar kifejezést is betanultam, ilyen a „sziasztok, Nara vagyok!”. Ezek után angolul érkeznek a szavak, kérdések, a mondataim után pedig tolmács közvetít azoknak, akik nem beszélnek angolul.
„Mikor kezdted a cosplayezést, és minek a hatására?”
Japán mégiscsak Korea mellett terül el, nálunk is nagy hatása volt az animéknek, japán doramáknak, mangáknak. Ezekkel kezdődött minden, majd a számítógépes játékokkal, és a cosplay-yel. Belegondoltam milyen menő lehet az adott karakter bőrébe bújni, gondoltam egyet és varrni kezdtem. Természetesen az első alkalommal nem sikerült valami jóra, akkor édesanyám segített, később egyedül álltam neki.
„Tudjuk, hogy Lucy volt az első karakter, akit képernyőre vittél, azonban ő is volt az első, akit megalkottál?”
Nem, az első egy OC volt, majd a Naruto-ból Sakura. Próbáltam egyszerű karaktert megvalósítani, azt hiszem sikerült is.
„Mit tanácsolnál azoknak, akik most kezdenek bele ebbe a hobbiba?”
Hm… Csak annyit, hogy csináld! Mindegy mit, mivel kezded, csak csináld, aztán meglátod, mi megy jobban, mi kevésbé, és végül ráérzel mindenre. Természetesen nem leszel rögtön profi, sok idő kell akár egy páncél elkészítéséhez is, de, ha próbálkozol, és beleadsz mindent, menni fog.

Vissza az elejére Go down
Liana Smith
Liana Smith


Hozzászólások száma :
32
Join date :
2020. Apr. 12.
Tartózkodási hely :
City of London
Yang Ri Na Empty
Tárgy: Re: Yang Ri Na   Szer. Május 06, 2020 12:14 pm



Elfogadva!


Szia Lina!
Igazán érdekes karaktert hoztál nekünk, ami kimondottan tetszik. Remélem, sok érdekes játékban lesz részed, viszont azt ne feledd, hogy Londonban és nem Budapesten vagyunk! Wink
Foglald le pofid, és már mehetsz is a játéktérre!

Érezd jól magad Londonban!

avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Yang Ri Na

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Tanulók-