KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
A férfi, aki romba dönt Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
A férfi, aki romba dönt Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
A férfi, aki romba dönt Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
A férfi, aki romba dönt Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
A férfi, aki romba dönt Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A férfi, aki romba dönt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Astrid Eriksson
Astrid Eriksson


Hozzászólások száma :
4
Join date :
2020. Apr. 13.
Age :
23
A férfi, aki romba dönt Empty
Tárgy: A férfi, aki romba dönt   Szer. Ápr. 15, 2020 2:05 pm



Alex _____

Titulus, ha van
nev
Alex _____
becenév
Alex mondjuk?
kor
26-27
csoport
Akármelyik
kapcsolat
Te vagy az én párom
play by
Szabadon választható

Részlet az ET-mből:
"A barátai és a szülei már a kezdetek óta nem voltak túlságosan elragadtatva a férfiért. De az okát sosem értette. Eleinte csupán csak azt hitte, hogy a nagyobb korkülönbség az oka, hisz mikor megismerkedtek, Astrid épp csak betöltötte a tizenötöt, míg Alex már a húszas évei elején járt. És eleinte tényleg minden olyan tökéletes volt a lány számára, a rózsaszín köd teljesen elborította z elméjét. Akkoriban, az első hónapokban pedig még Alex is egy udvarias, kedves és törődő srácként volt leírható. Még a barátaival, és a családjával is megismerkedett. Hogy aztán, ahogy teltek a hónapok, szép sorjában szakítsa el őke a lánytól. A féltékenysége mindenki iránt tisztn érezhető volt mindig is. Mindenki számára, egy valakit leszámítva. Astridot mindig is annyira elvakította a szerelem, hogy nem vette észre, hogy a másik csupán csak ki akarja sajátítani magának. Hogy a lány csak az övé legyen, hogy ne vehesse el tőle senki. Épp ezért mérgezte meg szép lassan a eléméjét apró megjegyzésekkel, amikkel szép lassan a barátai, és a családja ellen fordította Astridot."

Csaknem négy éve, hogy egymás mellé sodrt minket a sors egy, a két emelet között megtorpant liftben, az egyik londoni kórházban. Te voltál az akkor, aki segített úrrá lennem a pánikrohamomon, és azóta is te vagy az, aki mellett képes vagyok nyugodt maradni. Már mennyire az lehet. Mert zt nem tagadom, hogy néh tényleg nagyon nehéz eset vagy. Túlságosan is könnyen felkapod a vizet, és sokszor nem bírsz megálljt parancsolni a kezednek, és akkor persze csattan is a pofon. Jobb esetben csak a pofon... Persze mindez csupán az én hibám, nem? Hisz mindek idegesítelek fel mindig...
De tudom, hogy szeretsz, valahol nagyon mélyen te is szeretsz, még ha néha nagyon nehéz is kimutatnod. Hisz mi másért lennél még mindig velem? Miért tűrnél meg magad mellett egy pánikbetegséggel küszködő lányt, ha nem szeretnél....?


//Röviden ennyi, ezen felül-kívül-belül semmi mást nem szabok meg. Még a PB is szabadon választható, de azért ne valami cuki cukorfiú legyen az én Alexem. Nagyon várlak...  A férfi, aki romba dönt 1930898064

Vissza az elejére Go down
 

A férfi, aki romba dönt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: karakterbörze :: Keresett karakterek-