KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Wesley Weaver Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Wesley Weaver Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Wesley Weaver Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Wesley Weaver Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Wesley Weaver Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wesley Weaver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Wesley Weaver
Wesley Weaver


Hozzászólások száma :
7
Join date :
2020. Apr. 24.
Age :
29
Tartózkodási hely :
London, de ausztrál vagyok
Wesley Weaver Empty
Tárgy: Wesley Weaver   Pént. Ápr. 24, 2020 2:44 am



Wesley Weaver

mr womanizer
nev
Wesley A. Weaver
becenév
Wes
kor
25 éves
csoport
híresség
Típus
saját
családi állapot
egyedülálló
play by
Thomas Doherty

Wesley Weaver továbbra sem reagál az ellene szóló vádakra
Vasárnap robbant a hír, hogy az ausztrál modell, Cleo Richardson egy interjúban arról mesélt, hogy ex-barátja, az aranytorkú énekes, Wesley Weaver többször is bántalmazta őt.
Wes teljesen kifordult magából, ha ivott. A legapróbb dolgokon is képes volt kiakadni és nem egyszer eljárt a keze. El kellett volna hagynom az első ilyen alkalomnál, de másnap reggelre megint ugyanaz az édes pasi volt, akibe beleszerettem.


- Te álszent picsa!
Vanessa épp csak felpillant a telefonjából, hogy megbizonyosodjon róla, hogy nem neki szólt a sértés (nem mintha mernék ilyesmiket mondani neki, letépi a tököm), majd mintha mi sem történt volna, nyomkodja tovább a telefont. Ő az a fajta embertípus, aki az empátiáját egy évben csak egyszer mutatja ki, hogy megbizonyosodjanak a körülötte élők, hogy nem robot. Engem mondjuk nem győzött meg, de ha esetleg kitör a gépek lázadása, szeretném, ha az én oldalamon állna, szóval nagyon bölcsen nem teszek neki szemrehányást most sem, amiért nem siet megnyugtatni. Nem tudom rászánni magam, hogy folytassam a cikk olvasását, inkább felkelek a kanapéról és a bárszekrényhez megyek.
- Most még elfuthatsz – emelem Vanessa felé a whiskys üveget gúnyos mosollyal, de ő továbbra is a telefonjába van mélyedve, szóval nem zavarom tovább az önsajnáltatásommal. Gőzöm sincs, hogy mi lesz most, ez a pletyka tönkreteheti a karrierem, senki sem akar egy erőszakos seggfejjel dolgozni. Sosem néztem volna ki Cleóból, hogy képes ilyesmire. Tény, hogy egy pöcs voltam vele, megcsaltam, de egyszer sem emeltem rá a kezem. Vitáink voltak, de baszki, kinek nincsenek? És őt sem kellett félteni, ha már itt tartunk. Két évig voltunk együtt, a leghosszabb kapcsolatom vele volt. Ha kiszúrja a kocsim kerekeit az oké, de hogy bántalmazással vádoljon meg az egész világ előtt…
- Oké, van egy jó és egy rossz hírem – szólal meg váratlanul Nessa, én pedig érdeklődve vonom fel a szemöldököm, várom, hogy folytassa. – A jó az, hogy nagyon sokan szeretnek és támogatnak, a turnét sem kell lemondanunk. A rossz, hogy nem tudom, hogyan mossuk tisztára a neved. Az a kígyó rendesen bekavart.
Ha Nessa sem tudja, hogy mi tévők legyünk, akkor tényleg végem. Ennyi volt.


Vissza az elejére Go down
Liana Smith
Liana Smith


Hozzászólások száma :
32
Join date :
2020. Apr. 12.
Tartózkodási hely :
City of London
Wesley Weaver Empty
Tárgy: Re: Wesley Weaver   Pént. Ápr. 24, 2020 8:37 am



Elfogadva!


Üdv köztünk, Wesley!
Őszintén szólva, ahogy olvastam a történeted, nekem is hasonló jező jutott eszembe a nőről, bár nem is ismerem. Viszont nagyon remélem, hogy minden jóra fog fordulni és sikerül tisztára mosni a neved. Ne engedd, hogy ennyivel eldöpörjenek!
Foglald le pofid és máris indulhatsz a játéktérre!

Érezd jól magad Londonban!

avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Wesley Weaver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Hírességek-