KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
pici táncos  - elkelt! Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
pici táncos  - elkelt! Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
pici táncos  - elkelt! Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
pici táncos  - elkelt! Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
pici táncos  - elkelt! Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 pici táncos - elkelt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Wesley Weaver
Wesley Weaver


Hozzászólások száma :
7
Join date :
2020. Apr. 24.
Age :
29
Tartózkodási hely :
London, de ausztrál vagyok
pici táncos  - elkelt! Empty
Tárgy: pici táncos - elkelt!   Pént. Ápr. 24, 2020 4:22 am



Rád van bízva

pici táncos
nev
rád van bízva
becenév
én "pici táncosnak" hívlak
kor
20-23
csoport
tanuló vagy civil
kapcsolat
leszel az álbarátnőm, ha szépen megkérlek?
play by
annyi kikötésem lenne, hogy a választott hölgy kellően hétköznapi és ártatlan legyen, ne egy műanyag barbie

Egy színházban találkoztunk. Ez így önmagában nem lenne valami izgalmas, de a körülmények nagyon is azzá tették. Én épp egy hordára való megveszekedett, őrült rajongó elől (akiket mellesleg szeretek, innen is puszi a pocijukra) bújtam el, akik talpig bebugyolálva is felismertek. Nem vagyok londoni, azt sem tudtam, hogy hova rohanok be épp, de mint kiderült, egy felújítás (vagy lebontás) alatt álló színházba sikerült. Várni kellett az ügynökömre, így jobb híján az egyik kényelmetlen székben nyomkodtam a telefont, mikor belibbentél te. Először észre sem vettelek, pedig a színpadon voltál, csak mikor elindult a zene és elkezdtél pipiskedni Mozartra vagy kire (a Shazam szerint Tchaikovskyra, bárki legyen is az).

És akkor most kitérnék a te történetedre is, ami némi magyarázatot ad arra, hogy miért nem ájultál a karjaimba abban a pillanatban, hogy rád vigyorogtam: „ki nem állhatod a fajtámat”, asszem’ így fogalmaztad meg. Az apád elég sikeres zenész volt a maga idejében, de a fejébe szállt a hírnév. Családja volt, de a sikert választotta, elhagyott téged és az édesanyád, mintha sosem léteztetek volna. Ez már önmagában is elég szörnyű, de anyukádnál pár hónapja rákot diagnosztizáltak, a kezelések ára egy vagyonba kerül, amit úgy sem tudtatok kifizetni, hogy eldobtad az álmod és otthagytad a balettiskolát. Felhívtad apádat, hogy segítsen ki, pedig soha egy szót nem beszéltél vele azelőtt, ő pedig egész egyszerűen rád csapta a kagylót. Sokat szenvedsz, pici táncos, de talán segíthetek. Persze a büszkeséged nagyobb annál, mint hogy egy random sztárra szorulj. De van egy ötletem.
Segíts nekem cserébe. A helyzet az, hogy újabban elég rossz a hírem, az egyik ex-barátnőm nem viselte jól a szakításunkat… na jó, igazából megcsaltam, ami nem volt valami szép, de sosem követtem el azokat a dolgokat, amikkel vádol. Nem bántalmaztam, sosem lennék rá képes. Persze ezt bizonygathatom. Arra gondoltam, hogy lehetnél te az, aki visszaszerzi a jó hírem. El kellene játszanod, hogy a barátnőm vagy, én meg a legcsodálatosabb emberi lény a földön. Csak pár hónapról lenne szó, amíg elfelejtik Cleo hazugságait. Így benne lennél, pici táncos? Persze, ha közben belém szeretnél, hát üsse kő, én nem foglak lebeszélni róla.

//Elég sok ötlet van még a buksimban ezzel kapcsolatban, ami tovább bonyolíthatná a dolgokat, de nem akartam lelőni előre minden poént, meg aztán így is elég terjedelmes lett. Ha megérkeznél, dobj egy pm-et és a továbbiakat megbeszéljük.


Vissza az elejére Go down
 

pici táncos - elkelt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A legnagyobb titkom - ELKELT!!!
» Vőlegényem (ugye még az vagy?) - elkelt!
» Édes, drága, kincs (ELKELT!)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: karakterbörze :: Keresett karakterek-