KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Samuel Lendon Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Samuel Lendon Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Samuel Lendon Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Samuel Lendon Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Samuel Lendon Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Samuel Lendon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damira Joyce
Damira Joyce


Hozzászólások száma :
3
Join date :
2020. Apr. 14.
Age :
29
Tartózkodási hely :
London
Samuel Lendon Empty
Tárgy: Samuel Lendon   Pént. Ápr. 24, 2020 9:12 am



Samuel Lendon

Az Elérhetetlen
nev
Samuel Lendon
becenév
Sam
kor
28
csoport
Szerintem Civil de erről egyezkedhetünk
kapcsolat
Eredetileg a tanítványom...
play by
Ian Somerhalder

Samuel Lendon anyai ágon egy ír, konzervatív gondolkodású mezőgazdasággal és állattenyésztéssel foglalkozó család, apai ágon pedig egy politika iránt elkötelezett, gyökereiben az angol arisztokratikus eszmékhez ragaszkodó britt család gyermeke. Soha nem okozott számukra gondot a befolyás, a pénz vagy éppen az, hogy megszerezzenek és megtartsanak bármit, amit csak szeretnének. Tehetős és gazdag família. A Lendon gyerekek hárman vannak testvérek, Samuel az egyetlen fiú és egyben a legidősebb.Mindössze tizennyolc éves volt, amikor egy uszodai középfülgyulladás elfertőződött, mindkét fülében komoly károkat okozott, majd először részlegesen, huszonhárom éves korára pedig teljesen elveszítette a hallását. Az addig társaság központú, igazi nagyvilági életet élő fiú bezárkózott, elfordult a világtól.Hosszú évek és számtalan orvos, pszichológus kellett ahhoz, hogy újra nyisson az emberek felé, noha korábbi jókedvét, és szellemes humorát alaposan megtépázta a betegsége és a vele járó szövődmény.
Én három hónapja ismerem őt, ekkor kerül az intézethez ahol dolgozom.Jelbeszédre oktatom őt, hogy ezzel is segítsem a beilleszkedését, és mindezek mellett megtanítsam őt a siketségével való együttélésre.Én magam részlegesen szenvedek ettől a betegségtől, a bal fülemre egyáltalán nem hallok.Samuelt udvarias, előzékeny és kellemes modorú embernek ismertem meg, akinek természetesen vannak rosszabb napjai is. Roppantmód hangulatember, de talán ez az egyetlen hibája, ami úgy igazán felróható a számára.
Nem járok messze az igazságtól talán ha azt mondom, hogy ez alatt a három hónap alatt emberileg is közel kerültünk egymáshoz. A metafizika szintjén mindenképp. Nem vagyok naív. Tisztában vagyok azzal, hogy egy olyan családból származó férfi, amilyen Sam, soha nem vállalna fel engem. Mégis talán volt bennem valami apró reménysugár, hogy ha megismer...ha megtudja milyen is vagyok valójában, talán mégis. Hiszen láttam a szemében, pontosan láttam, ahogyan azt is, hogy mindeközben visszavonulót is fúj.
Aztán egy napon nem jön el a megbeszélt időpontra, csak egy üzenet vár az édesapjától: a fiát baleset érte.Meglátogathatom és én meg is teszem. Varázslat születik közel három perc alatt a kórházi szobában, amit egy szőke, arisztokratikus kiállású lány érkezése tör darabjaira. Ő pedig nem más, mint Jessica. Samuel mennyasszonya. Egy világ omlik össze bennem, és az a kis remény is szertefoszlik, ami még bennem volt.
(Kedves Olvasó! Ha eddig eljutottál, akkor felkeltette az érdeklődésed az apró kis összefoglalóm. A karakternél ennél a leírásánál a leglényegesebb dolgokra koncentráltam, tehát nem teljes körű a kép. Avatár tekintetében vannak elképzeléseim és ötleteim, de nem szeretném ha ez bármilyen dologban befolyásolna, szóval ha megjöttél erről majd egyezkedünk. A név azért fix, mert az előtörténetben hivatkoztam rá, ahogyan az életkorra is (nagyon neccesen felmehetünk 30-ig, de attól tovább már ne).Egy olyan történetet szeretnék kibontakoztatni, amiben szerepet játszanak az előítéletek, azok leküzdése, a betegségünk, az összetartozni vágyás, és az azzal szembejövő akadályok.Nehéz játéktéri kialakulást tervezek, amiben még ha meg is van a vonzalom nem lesz egyszerű eljutni valami boldogabb végkifejlet felé. Remélem lesz majd olyan akinek felkelti érdeklődését ez a plot, és megalkotja ezt a karaktert a maga szépségeivel és nehézségeivel együtt. Ha megérkeztél, kérlek vedd fel velem üzenetben a kapcsolatot.)

Vissza az elejére Go down
 

Samuel Lendon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: karakterbörze :: Keresett karakterek-