KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Stormie Marlow Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Stormie Marlow Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Stormie Marlow Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Stormie Marlow Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Stormie Marlow Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Stormie Marlow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Stormie Marlow
Stormie Marlow


Hozzászólások száma :
4
Join date :
2020. Apr. 14.
Stormie Marlow Empty
Tárgy: Stormie Marlow   Kedd Ápr. 14, 2020 3:08 pm



StormieMarlow

újságíró
nev
Stormie Marlow
becenév
Storm, Mimi
kor
28
csoport
média
Típus
saját
családi állapot
kapcsolatban
play by
Margot Robbie

Amikor kamaszként szimpatizálsz az apád barátaival, még te sem sejted, hogy abból ez lesz. Szoknyaigazgatás a mosdóban, az ajkak újrarúzsozása és fésülködés, miközben a tükörben a nálad jóval idősebb férfival szemezel. Csak egy gyors menet volt, hiányoltuk egymást amíg üzleti úton voltak apámmal Svájcban és itt, a bálon senkinek nem tűnik fel, ha egy-két ember felszívódik egy rövid időre. Mert ez nem szól többről, csak kölcsönös vonzalomról.
- Többször kellene elutaznod, hogy mindig ennyire hiányozzak - vigyorogva lépek hozzá közelebb miközben kezem a tarkójára csúszik. Szabad kezemmel letörlöm ajkairól a rúzsom maradékát, majd még rákacsintok, mielőtt hátat fordítanék. Talán egy tíz-tizenöt percre tűntünk el, ami egy női mosdóhasználatnál nem nagy szám.
Úgy libbenek ki a mosdóból, mintha épp csak a sminkemet javítottam volna, majd minden gond nélkül lépek a párom mellé. Hogy van-e némi bűntudatom? Nem, nincs, így csináltuk végig az elmúlt egy évet, de a kapcsolataim nem arra mentek rá, hogy mással keféltem.
- Épp rólad beszéltünk, Kedvesem. Marie-nek nagyon tetszett az összehasonlítós cikked - Mark mosolyogva néz le rám, tökéletesen ért az emberekhez és ahhoz, hogyan kapcsolja össze őket. Pezsgővel kínálnak, majd mikor elveszek egy poharat, koccintásra emelem.
- Ebben az esetben igyunk a cikkemre - önelégült mosolyra húzódnak ajkaim, de ők ezt nem veszik sértőnek, vagy rossznak, inkább velem nevetnek miután koccintottunk. Pedig én tökéletesen tisztában vagyok vele, mekkora sikert ért el a cikk, amiben a férfiak ágyban való teljesítményét hasonlítottam össze hétköznapi szöveggel. Azt akartam, hogy akik olvassák, mind úgy érezzék, ott vannak velem és az adott emberrel az ágyban. Nevessenek, ahogy én nevettem, élvezzenek úgy, ahogy én tettem.
Az idő telik, én pedig már kezdem unni, hogy itt mutogatom magam ebben a talpig csillogó fekete estélyiben ahelyett, hogy a következő műremeken dolgoznék, vagy mondjuk a lepedőt gyűrném valamelyik félistennel. Mert az este folyamán elkerüljük egymást, de lopott pillantásokkal tudatjuk a másikkal, hogy ennyi, egy gyors menet nem volt elég a másikból.
Hajnalban viszont a sokadik pezsgő után, amikor már kezdem érezni, hogy a szókimondóságomat nem tudom moderálni, elcsalom Markot a beszélgetőpartnereitől és megkérem, hogy vigyen haza. Erős túlzás a kérés, kettőnk közül ő a józan, aki sosem fogyaszt alkoholt, ezért magától értetődik, hogy amikor azt mondom, megyünk, akkor hozza a kocsit és hazavisz, majd ágyba dug. Lényegében erről szól a kapcsolatunk. Az ágyban nem a legjobb, de megtesz bármit, hogy boldoggá tegyen és egy szót sem szól érte, ha rámordulok. Velem pedig nem könnyű, de ő elvisel már négy egész hónapja. Azt hiszem, a természete és a hasznos pozíciója az, ami miatt még nem tettem lapátra.

Vissza az elejére Go down
Liana Smith
Liana Smith


Hozzászólások száma :
32
Join date :
2020. Apr. 12.
Tartózkodási hely :
City of London
Stormie Marlow Empty
Tárgy: Re: Stormie Marlow   Kedd Ápr. 14, 2020 5:52 pm



Elfogadva!


Azta! Hát, üdv köztünk Stormie!
Nem is találhattál volna jobb nevet karakterednek. Kegyetlen és gyors vagy. Lelkiismeret furdalás nélkül söpörsz át mindenen és ezzel a legjobb munkát is választottad. Ilyen emberekre van szükség. Biztos vagyok benne, érdekes játékaid lesznek még itt nálunk.
Nem is tartanálak fel tovább, gyorsan foglald le csinos pofid és már mehetsz is a játéktérre!

Érezd jól magad Londonban!

avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Stormie Marlow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Millie Marlow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Médiások-