KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Zelda Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Zelda Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Zelda Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Zelda Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Zelda Spalding Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zelda Spalding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zelda Spalding
Zelda Spalding


Hozzászólások száma :
5
Join date :
2020. Apr. 24.
Age :
27
Tartózkodási hely :
Egy walesi Londonban
Zelda Spalding Empty
Tárgy: Zelda Spalding   Pént. Ápr. 24, 2020 5:51 am



Zelda Spalding

Pici táncos
nev
Zelda Cerys Spalding
becenév
Zee
kor
23
csoport
Civil
Típus
Keresett
családi állapot
...Ugyan ki akarna engem?
play by
Ellen Page

Érezted már azt, hogy az egész világegyetemed magába omlik? Pontosan ezt tapasztaltam meg amikor magához hívott az onkológus az irodájába. Édesanyám beteg. Harmadik stádiumban lévő pancreas tumor. Meg lehetne még menteni... De nem vagyunk abban az anyagi helyzetben. Kicsit sem. Mert anyám azt mondta, hogy nyugodtan menjek iskolába, ami a legkevésbé sem olcsó. De egyelőre a kemoterápiás kezelést tudom fizetni.
Ülök a tanulmányi osztályon, ma végre van bátorságom arra, hogy beadjam a papírokat. Elhalad előttem két csoporttársam, akiknek a tekintetében süt a megvetés.
- Ah, végre elhúzol innen, Disznó? Rájöttél, hogy csak mert a neved valami, te egy senki vagy? – mielőtt a hangom lelhetném, nevetve hagynak ott.
- Zelda Cerys Spalding! – szólít be a tanulmányi referens, én pedig a könnyeimmel küzdve lépek az irodába.

-Kiíratkozik? Miss Spalding, maga egy őstehetség, ne foglalkozzon az irigyeivel. Maga előtt a jövő, miért dobná el most?
- A balett az életem, ez igaz. De 23 évesen mennyi időm lenne még a színpadon? Közben családi problémák is adódtak. Sajnálom. – leteszem a lapokat és könnyes szemmel lépek ki az intézetből. Anyám fontosabb, anyám fontosabb… ezt mantrázom magamnak.

Előhorgászom a megsárgult cédulát és tárcsázom a stúdió számát.
- Tessék… - morog a telefonba egy hang, amit hallottam már. Remeg a kezem.
- Zelda Spalding vagyok. A lánya. Anyám nagyon beteg a segítségét szeretném kérni… - remeg a hangom, érzem, hogy a könnyek folynak az arcomon.
- Már kurva régen túl léptem rajtatok. – lerakja a telefont, én pedig a térdeim ölelve adom át magam a sírógörcsnek.
Feszengve ülök anyám ágya mellett. Segédápoló vagyok jelenleg itt, már csak azért is, hogy segítsek és tudjak félretenni. Beköltöztem a nővérszállóra is. De a Spalding név mint egy billog, olyan rajtam. Mindenki tudja, hogy Phil Spalding lánya vagyok.
- Zee… kicsim, mi a baj? – fogja meg a kezem anyám.
- Felhívtam. De rám is rakta a telefont… - vállalom a bűneim. De ő csak magához ölel.
- Nem kell vele törődni. Elment, maradjon ott. Te jobbat érdemelsz. Nem ágytálaznod kellene…

Vége a műszaknak. Én tudok egy lebontásra ítélt kis színházat, ahol titokban még gyakorlok. Átugrom a kerítést, majd az öltözőben felveszem a ruhám és a színpadon állok meg en pointe-ban. A közönségem az egerek, de én is az vagyok. Egy szürke kisegér. Mindig is a Hattyúk tava volt anyám kedvence. Ma este ezt gyakorlom. Észre sem veszem, hogy nem vagyok ma este egyedül. Megüti a tekintetem egy vigyor a nézőtérről, amire megállok.
Kár volt. Vagy mégsem?

Vissza az elejére Go down
Liana Smith
Liana Smith


Hozzászólások száma :
32
Join date :
2020. Apr. 12.
Tartózkodási hely :
City of London
Zelda Spalding Empty
Tárgy: Re: Zelda Spalding   Pént. Ápr. 24, 2020 8:28 am



Elfogadva!


Szia, Zelda!
Nagyon sajnálom, azt, ami anyukáddal történt/történik. Biztos vagyok benne, hogy egyikőtöknek sem lehet könnyű, de nagyon kérlek, ne ess depresszióba. Az ilyenkor a legrosszabb, hiszen, anyukádnak támasz kell. Ha azt látja, hogy idegroncs vagy, csak ajobban aggódik és nem tud felépülni.
Hidd el, ha pozitívabban kezeled a saját helyzeted, meglátod, minden jóra fordulhat.
Nem is húzom az időt, foglald le pofidat és már mehetsz is a játéktérre!
Érezd jól magad Londonban!

avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Zelda Spalding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Phil Spalding
» Iwan Spalding

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Civilek-