KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegjünk
hozzászólások

Korrupt beépített rendőr, pb: Eiza Gonzalez/Nina Dobrev
Phil Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 4:28 pm

Octavia Wayne
Phil Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:39 am

Játékostárs kereső
Phil Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 10:03 am

Avatar foglaló
Phil Spalding Empty
Robert J. Wayne Hétf. Május 11, 2020 9:33 am

Robert James Wayne
Phil Spalding Empty
Liana Smith Hétf. Május 11, 2020 8:42 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Szept. 23, 2023 6:09 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Phil Spalding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Phil Spalding
Phil Spalding


Hozzászólások száma :
2
Join date :
2020. Apr. 25.
Tartózkodási hely :
London
Phil Spalding Empty
Tárgy: Phil Spalding   Hétf. Május 04, 2020 8:21 am



Phil Spalding

nev
Phil Idris Spalding
becenév
Phil
kor
53
csoport
Híresség
Típus
Keresett/Saját
családi állapot
Házas
play by
Hugh Jackman

Elküldtem a legkisebb gyerekem a vérbe körülbelül, nem azért mert felhívott egyszerűen sokkolt a tény, hogy az anyja beteg. Aztán a tudat, hogy ott hagytam őket villámcsapásként ért, eddig nem is igazán gondoltam erre, nem is érdekelt igazán mi van velük. A saját magam dolgaival voltam elfoglalva, igazából voltam a csúcson, most meg a lejtő alján vagyok elég rendesen. Ezen nem igazán segített az, hogy életem szerelme a kórházban fekszik. Még az óvodában kijelentettem, hogy feleségül veszem, aztán megkattantam, amikor a harmadik gyerek megszületett, pedig szüksége lett volna rám. Örültem, hogy a két fiúnk mellé lett egy lány is, bár elhagytam őket úgyhogy ezt talán senki se fogja nekem elhinni, a tulajdon öcsém, és a felesége se hiszi el. De csak gondolnom kellett Iwan-re és beront hozzám.
- Igen, tudok róla. Már megyek is, meg ne szólalj nekem, nincs most kedvem a faszságodra. Arra se, hogy te megmondtad. – nézek rá sötéten, és arrébb is tolom, a kabátomat sietve veszem magamra.

A kórház recepciós pultjánál állok, tudni szeretném hol van a feleségem, mert még mindig a nejem, sosem váltunk el, és ha ő nem adja be a papírokat akkor tényleg csak a halál választ el minket. Egyszer próbáltam beadni a váláshoz szóló dolgokat, de még az ügyvéd ajtajánál visszafordultam. Biccentek egyet a mogorva nővérnek , hatalmas léptekkel indulok el Rowena szobája felé, vigyázva fel ne lökjek valakit a nagy sietségemben. Nem mintha jelen pillanatban az is zavarna, és egyébként is walesi vagyok.
Pár másodpercig azért megtorpanok az ajtóban, halk sóhajjal nyitok be hozzá, nem is tudom mit mondjak neki. Lehet elküld a fenébe, vagy alszik, és miután felébred utána leszek elküldve. Most már nem fogok kihátrálni, eljöttem a kórházba, a kórterem előtt vagyok, ennél rosszabb meg a mai napon úgysem lehet már. Remélem, éppen elég ez is.
- Rowena. – szólítom meg halkan, szörnyen néz ki, részben miattam, sőt lehet az egész az én hibám. Fontosabb volt a karrierem, mint a családom.

Vissza az elejére Go down
Liana Smith
Liana Smith


Hozzászólások száma :
32
Join date :
2020. Apr. 12.
Tartózkodási hely :
City of London
Phil Spalding Empty
Tárgy: Re: Phil Spalding   Szer. Május 06, 2020 12:08 pm



Elfogadva!


Üdv Phil!
Ne haragudj a kései elfogadásért, sajnos összecsaptak a hullámok. -.-
Viszont a karakterlapod tetszik. Bízom benne, hogy egyszer meg tud neked bocsájtani a család, és teljes jogú tag lehetsz a gyerekeid életében. Bizony, sokat kell ezért tenned, de egyszer, talán sikerül. Remélem, Rowena felgyógyul, és újra kezdhettek mindent!
Foglald le arcod, és már fel is keresheted kicsiny családod!

Érezd jól magad Londonban!

avatarfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Phil Spalding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zelda Spalding
» Iwan Spalding

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Hírességek-